Pytlíky na magnézium

15. února 2024

Pytlíky na magnézium

Horolezecké pytlíky na magnézium vyrobené z papíru.

Papírový pytlík na magnézium? Ano, vyrábí ho rakouská firma Chillaz v městečku Graz ve vyhlášené manufaktuře patřící organizaci Jugend am Werk, která pomáhá mladým lidem.
Pytlík je vyroben ze speciálního odolného papíru a vydrží toho hodně. Jen tak se neroztrhne a i když se namočí, nemusíte se bát, nic se mu nestane. Navíc ho můžete vložit do pračky a používat znovu a znovu. A víte co? Není třeba ho pravidelně vyměňovat jako tradiční plátěné pytlíky – díky vysoké odolnosti vám spolehlivě vydrží. Z pestré škály veselých designů si určitě vybere každý.
Lezeckým centrům, horolezeckým oddílům anebo jiným organizacím můžeme nabídnout výrobu s individuálním potiskem dle vlastních návrhů. Pokud budete mít zájem o výrobu většího množství pytlíků s vlastním designem, kontaktujte prosím naše marketingové oddělení na info@vertone.cz

Rakouská značka Chillaz je na trhu od roku 2001. Jedná se o značku, jejíž produkty jsou slušivé, moderní, mají skvělý design a příjemně se nosí. Sídlí v samotném srdci Tyrolských Alp, v rakouském městečku Vomp kousek od Innsbrucku. Zabývají se výrobou pohodlného oblečení moderního vzhledu, které je příjemné a zároveň funkční, vyráběné pouze v Evropě, z přírodních materiálů.

Katalog prouktů CHILLAZ

← Zpět na seznam článků